MİT, 1900 Yıllık Tevrat’ı Ele Geçirdi.

Türkiye tarihinin en büyük operasyonu 2012 yılında yapıldı. Tarih 24 Aralık 2012 , yer Adana. Bu operasyon sonucunda 1900 yıllık tevrat ele geçirildi. Operasyon adanada yapıldı. Mossad, M16 ve Mit’in kapışmasında dinler tarihini değiştirecek bu esere MİT ulaştı. Bu eser için alıcıya 40 milyon dolar ödendi. Diğer gizli servis örgütleri manevra bile yapamadan bölgeden kaçmak zorunda kaldılar. özellikle Mossad’ın bu eseri ele geçirmek ve imha etmek için çok çaba harcadığı belirtiyor. Çünkü kendileride biliyorlar ki, bu el yazması gerçek Tevrat, kendi kullandıkları tevrattan farklı ve gerçek.

Alışveriş esnasında pusuda bekleyen Mossad ve M16 ajanları atlatılarak bu esere ulaşıldı. operasyonda, zamanın Başbakanı Recep Tayyip ERDOĞAN dakika başı bilgilendirildi ve operasyon sonucunda 1900 yıllık tevrat Ankara da Başbakana ulaştırıldı.

Ele geçirilen tevrat 9 metre boyunda, deri üzerine ibranice şekilde yazılmış ve şu anda musevilerin tevratından çok farklı olduğu belirtiliyor. Uzmanların incelemesinde bu devasa eserde Son peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa Sallallahü aleyhi Vesselemden de bahsedildiği tespit edilmiştir. Dinler tarihini değiştirecek bu eserin ilan edilmesi durumunda Dinler tarihi baştan yazılması ve islamiyetin tek din olarak bir kez daha teyit edilmesi sağlanmış olacaktır.

Cevap Yaz